Kurs za 0 zł "Podstawy fizyki"

❓ Jak wygląda? 

❓ Co da Ci jego przerobienie?

❓ Jak z niego najefektywniej korzystać?

Oglądnij krótki filmik, w którym Ci to wszystko wytłumaczę 🙃

Teoria

materiały wideo

Zadania

materiały wideo

Notatka

plik pdf

0 ZŁ

  • 10 h nagrań
  • 6 filmików z teorią
  • 32 filmiki z zadaniami (w tym 12 z zadaniami z matur!)
  • możliwość zadawania pytań
  • dostęp na rok od dnia dołączenia

Szczegółowy wykaz zagadnień

teoria cz. I – matematyka w fizyce (działania na ułamkach, działania na potęgach, proporcjonalność prosta i odwrotna, wzory skróconego mnożenia, funkcje trygonometryczne w trójkącie prostokątnym, wzory z matematyki przydatne w fizyce, porównywanie wielkości, rozwiązywanie układów równań, przekształcanie wzorów, alfabet grecki)

teoria cz. II – wykresy (funkcja liniowa, kwadratowa, homograficzna, wykładnicza, funkcje trygonometryczne, korzystanie z wykresów)

teoria cz. III – jednostki fizyczne (jednostki podstawowe układu SI, jednostki pochodne, rozpisywanie jednostek pochodnych przy wykorzystaniu jednostek podstawowych, przedrostki)

teoria cz. IV – wektory (wielkości podstawowe i pochodne, wielkości skalarne i wektorowe, cechy wektora, rozkładanie wektora na składowe, działania na wektorach – dodawanie, odejmowanie, iloczyn skalarny i wektorowy)

teoria cz. V – niepewność pomiarowa i zaokrąglanie (rodzaje błędów, średnia arytmetyczna, niepewność standardowa, niepewność bezwzględna maksymalna, niepewności dla mierników analogowych i cyfrowych, niepewność względna, niepewność złożona, niepewność na wykresie, zaokrąglanie niepewności i wyników pomiarów, zaokrąglanie stałych z tablic)

teoria cz. VI – kalkulator naukowy

 

bonus nr 1 – Jak się efektywnie uczyć? (przygotowanie otoczenia, techniki wspomagające naukę, jak uczyć się teorii z fizyki, jak uczyć się rozwiązywania zadań, jak korzystać z karty wzorów, jak się uczyć z moich kursów)

bonus nr 2 – Jak mądrze i realnie planować naukę do matury? (koncepcja SMART, kiedy warto zdawać maturę z fizyki, jak znaleźć swoją drogę zawodową, jak planować naukę, jak monitorować postępy, konkretne plany nauki – 3 warianty czasowe)

bonus nr 3 –  Jak się motywować i ogarniać stres? (techniki motywacyjne, jak wprowadzać zmiany, model równowagi, jak radzić sobie ze stresem w domu, jak radzić sobie ze stresem w miejscach publicznych)

Kim jestem i dlaczego stworzyłam te kursy?

Nazywam się Agnieszka Dołęga i jestem doktorem nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie nauki fizyczne. Jestem również żoną i mamą dwójki Przedszkolaków.

Od września 2020 roku prężnie działam w Internecie ucząc fizyki. Zaczęłam od kanału na YouTube i konta na Instagramie, a następnie widząc, że mój sposób tłumaczenia pomaga Uczniom zrozumieć fizykę nagrałam również kursy on-line. W latach 2021-2023 współpracowałam z Maturalnymi. Od 2022 roku prowadzę korepetycje oraz własną działalność gospodarczą pod nazwą Agnieszka Dołęga Fizyka, którą zrozumiesz. Od 2023 roku uczę również wykorzystując TikToka i newsletter.

Moją misją jest pokazanie Uczniom, że fizykę da się zrozumieć. A nawet polubić 🙃 W kursach jestem dla Ucznia – odpowiadam na wszelkie pytania tak długo, aż wszystko będzie jasne.

Więcej o mnie przeczytasz tutaj.

Co o kursach mówią Uczniowie?

Więcej opinii o kursach znajdziesz tutaj. Opinie weryfikowane zgodnie z Polityką opinii.

Sprawdź też inne kursy

Chcesz być zawsze na bieżąco?

Dołącz do osób, które podobnie jak Ty mierzą się z maturą z fizyki i/lub chcą ten przedmiot wreszcie zrozumieć.

W moim newsletterze znajdziesz dawkę:

  • wiedzy,
  • motywacji,
  • przemyśleń.

Jestem pewna, że te treści pomogą Ci jeszcze lepiej przygotować się do czekających Cię fizycznych wyzwań!

Zapisując się odbierz również prezent w postaci kodu rabatowego w wysokości 15% na pierwsze zakupy w moim sklepie on-line 🙂